Cennik

SESJA CIĄŻOWA

Ciąża i pierwsze chwile z nowonarodzonym maleństwem to absolutnie wyjątkowy czas w życiu każdej rodziny. Niestety, nasza pamięć jest zawodna, a dzieci szybciutko rosną. Warto zatrzymać te cudne wspomnienia na dłużej i zachować w albumie na lata. Chętnie wykonam dla Państwa taką sesję.
Najlepszym czasem na sesję ciążową jest okres między 28-34 tygodniem ciąży. Sesję noworodkową najlepiej zrobić do 12 dnia maluszka.
Jeśli jednak wolicie wykonać sesję w innym terminie, dostosuję się, np. proponując Wam inne ujęcia, które będą bardziej pasowały do wybranego przez Was okresu. Najważniejszy na sesji ciążowej jest dla mnie komfort i dobre samopoczucie moich modelek.

Link do szczegółowego cennika i rezerwacji: https://annagasiorowskafotografia.mafelo.net/book#/service/1052

SESJA NOWORODKOWA I NIEMOWLĘCA

 

 

 

Sesja noworodkowa to niepowtarzalna okazja, żeby uwiecznić kruchość Waszego maleństwa w pierwszych dwóch tygodniach życia. Już nigdy więcej nie będzie tak maleńkie, więc warto zatrzymać wspomnienie tych cudownych pierwszych chwil. Od Was zależy, czy sesja odbędzie się w moim studio, Waszym domu, czy w plenerze (ta opcja dostępna tylko od maja do września, przy sprzyjającej pogodzie).
Na sesje noworodkowe zapraszam z dziećmi między 5. a 14. dniem życia. Termin sesji najlepiej zarezerwować jeszcze w czasie ciąży. Jak to zrobić, nie wiedząc, kiedy dokładnie Wasza pociecha przyjdzie na świat? Zarezerwuj termin na dzień planowanego terminu, a dokładną datę sesji umówimy zaraz po narodzinach Twojego maluszka. Od momentu rezerwacji będę trzymała dla Was wolny termin w każdym tygodniu w okolicy tego terminu. Doskonale wiem, jak maluszki potrafią zaskoczyć swoje mamy, mając własny termin przyjścia na świat 🙂

Link do cennika i rezerwacji:  https://annagasiorowskafotografia.mafelo.net/book#/service/795

SESJA RODZINNA LUB DZIECIĘCA (dzieci powyżej 6. miesiąca)

 

Sesje dziecięce to nie tylko piękna pamiątka, ale również dokument ukazujący jak z miesiąca na miesiąc zmieniają się Wasze pociechy. W plenerze dzieci czują się swobodnie, a naturalne światło i otoczenie pięknie

podkreśla ich urodę i charakter. Studio to z kolei idealne miejsce na pozowane portrety dla cierpliwych modeli, ale także suche i ciepłe warunki do sesji niemowlęcej.

Link do cennika i rezerwacji: https://annagasiorowskafotografia.mafelo.net/book#/service/90

 

SESJA OKOLICZNOŚCIOWA- REPORTAŻ

CHRZCINY:

Link do cennika i rezerwacji: https://annagasiorowskafotografia.mafelo.net/book#/service/1063

ŚLUBY I WESELA– wycena indywidualna

 

W cenie sesji otrzymujecie nie tylko piękne ujęcia, ale również:
– moją zdobywaną latami wiedzę i doświadczenie
– pewne i bezpieczne dłonie- mam troje dzieci, 6 siostrzeńców i sporo sesji noworodkowych za mną, więc potrafię obchodzić się z noworodkami 🙂
– cieplutkie studio
– profesjonalny sprzęt fotograficzny
– czas poświęcony na przygotowanie do sesji oraz na edycję Waszych zdjęć
– stylizacje do sesji
– indywidualne podejście do każdej sesji
– swobodną atmosferę

Serdecznie zapraszam do rezerwacji terminu. Nie mogę się doczekać, kiedy się spotkamy!